Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu Kullanımı

Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu Kullanım Şeklihttp://www.botanikecza.com/Eeose-Kas-ve-Kirpik-Bakim-Serumu-10-ml#01. Göz bölgenizi temizleyerek makyaj, göz kremi, kir ve toz kalıntılarından arındırın ve kurulayın.
ÉEOSE Serum
temiz ve kuru kirpik diplerine uygulanır.

2. ÉEOSE Serum'un kapağını açın ve kapağın altındaki tıpayı çıkararak kapağı tekrar flakonun (şişenin) ağzına takın.
 
3. ÉEOSE Serum şişesini baş aşağı çevirip, serum kapağını parmağınızla tepe kısmını bastırıp kaldırarak pompalayın ve kutu içerisinde verilmiş küçük daire şeklindeki plastik uygulama kabının ortasındaki bölüme bir damla ÉEOSE Serum damlatın.
4. Ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık uygulama çubuklarından bir tanesini alın. Pamukla kaplanmış kısmını uygulama kabındaki serum damlasına batırın ve serumu pamuğun üzerine alarak uygulamaya hazır hale getirin.
5. ÉEOSE Serum'u üst kirpik çizgisinin yukarı kısmına, kirpik diplerine temas edecek şekilde, eyeliner ya da göz kalemi uygularmış gibi sürün. Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil üst-dış kısmına uygulayın.
6. Daha sonra alt kirpik çizgisinin aşağı kısmına yine kirpik köklerine temas edecek şekilde sürün. Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil alt-dış kısmına uygulayın ve şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürün.
7. Serum uygulama kabına bir damla daha serum damlatarak aynı işlemleri diğer gözünüz için de uygulayın.
8. Gözlerinize kaçırmamaya özen gösterin, yanlışlıkla gözlere temas etme durumunda gözlerinizi bol su ile durulayın.
9. Uygulama kabını temizce yıkayarak bir sonraki kullanıma hazırlayın.
10. Bu işlemleri günde 1 kez, tercihen geceleri temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine aynı şekilde sürerek tekrarlayın.
11. Serum'un kuruması ve iyice emilmesi için birkaç dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Göz bakım kremi gibi başka bir ürün kullanacaksanız, öncelikle ÉEOSE Serum'un emildiğinden ve kuruduğundan emin olun.

 Eeose ürünlerinin kullanımını, içerik bilgilerini, kullanları, en ucuz fiyatlar ile http://www.botanikecza.com/C9EOSE_br_1054? Sitesinden Temin Edebilirsiniz.

Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumunu http://www.botanikecza.com/Eeose-Kas-ve-Kirpik-Bakim-Serumu-10-ml#0 adresinden temin edebilirsiniz.

0 yorum: