Sakal Serumu Ne İşe Yarar


Sakal Serumu Ne İşe Yarar ve Sakal Serumuna dair aradığınız herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Eeose Beard Serum Sakal Serumu Ne İşe Yarar

Sakalları ve bıyıkları beslemek, ihtiyaç duydukları bakımı yapmak üzere formüle edilmiştir.

Yüzyıllardır her kültür için erkekliğin sembolüdür. Erkekleri; kadın ve çocuklardan ayıran en belirgin özellik olarak sayılmıştır. Bu, erkekler için sadece yüzde çıkan kıllardan çok daha öte bir anlam taşımaktadır. Psikolojik, sosyal ve estetik açıdan değerlerler yüklenmiştir. Kimi erkeğe göre dış görünüşlerinde oynayabilecekleri ve böylelikle değişik imajlara bürünebilecekleri bir nevi değişim aracı ve erkeklerin makyajı olmuştur; Kimilerine göre daha çekici olmalarını sağlayıcı ve özgüven verici; sivilce, yara gibi cilt kusurlarını yada biçimsiz buldukları ağız, yanak, çene gibi yüz hatlarını gizlemeye yarayan kamuflaj aracı; dünya görüşlerinin yada dini inançlarının simgesi yada gereği; rahatlık, kendini özgür hissetme; duygularının, acılarının ve hatta yaslarının göstergesi; karizma ve gücün simgesi; tatil, hafta sonu, yıllık izin yada cildin dinlenmesi; çocukluktan erkekliğe geçişin ispatı; kadınlar tarafından beğenilme nedeni; daha olgun görünebilmenin çaresi; erkek olmanın kayıtsız şartsız gereği olmuştur. Ama her şekilde erkeklerin kendilerini ifade etmelerinin en önde gelen aracıdır.

Bu yüzden her gün tıraş olmak birçok erkeğe zor gelse de sākalın hiç olmaması, seyrek, az yada güçsüz olması, veya dönemsel olarak sakallarda boşlukların olması erkekte psikolojik ve sosyal sıkıntılar yaratabilir.

Erkekler 12 yaşından itibaren yavaş yavaş ergenlik dönemine girmeye başlarlar. Ergenlikte seste kalınlaşma, cinsel isteklerde değişiklikler, tüylenmede artış ve bunun gibi birçok değişik durumlar ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biri de bu bölgede tüylenme artışı olmasıdır. Normalde 12-13 yaşından sonra başlar ve bu 20 yaşına kadar uzayabilir. Bu kişinin yaşadığı bölgeye, anne babasının ve diğer birinci derecede yakın akrabalarının tüylenme durumuna ve aynı şekilde hormonlarına göre değişiklik göstermektedir.

Sakallarda yaşanan bu tür problemlerin başlıca nedenleri şunlardır.

Genetik Nedenler

Hormonal Nedenler

Ürün Kullanımı:

Günde sadece bir kez cilde uygulanır. Cildin derin epidermis tabakasına ulaşıp etkisini gösterebilmesi için uygulama öncesi Sākal varsa traş edilmelidir.Sākal bırakılmak istenen bölge dışında uygulanmamalıdır.

Etken Maddeleri:

Tribulusterresteris, Peptide Complex, Gp4g, Cell Active, Kerastime S, Forskohli ve Biotin

0 yorum: